OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                                 20  LIPCA  2014
       

Wprowadzenie : Dziś 16 niedziela zwykła. Eucharystia będąca czasem spotkania z Jezusem należy do najważniejszych momentów chrześcijańskiego życia. To czas świętowania, w którym Pan Bóg pragnie nas umacniać swoim Słowem i posilać Najświętszym Ciałem. Składka dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 1. Dziś o godz. 17.30 na Nieszpory Niedzielne.
 2. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. Także w środę po Mszach św. modlitwy i uczczenie relikwii św. O. Pio.
 4. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W piątek przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00 odbędzie się poświęcenie pojazdów. Wszystkich kierowców, którzy pragną poświęcić swój pojazd zapraszamy na Mszę św. a pojazd prosimy zaparkować w pobliżu kościoła. Ofiara składana przy poświęceniu pojazdu przeznaczona jest na cele misyjne.
 6. W sobotę o godz. 17.00 w domu katechetycznym spotkanie dla rodziców i chrzestnych, jako przygotowanie do Mszy chrzcielnej, która będzie w przyszłą niedzielę o 12.00.
 7. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 10.30 dwie nasze parafianki należące do Zgromadzenia Sióstr Matki Miłosierdzia - Siostra Leonia i Siostra Wacława dziękować będą Panu Bogu za 25 lat wiernego życia zakonnego. Zapraszamy parafian do wspólnego uwielbienia Boga z naszymi Jubilatkami.
 8. W przedsionku zakrystii możemy zakupić parafialną prasę religijną. Niech wakacyjne nasze dni będą również wykorzystane na czytanie wartościowej prasy katolickiej.
 9. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii. Dobrodziejów zatroskanych o swoją parafię zapewniamy o stałej modlitwie.
 10. Tak jak słyszeliśmy za tydzień będziemy mogli nabyć Kalendarz Misyjny wspomagając dzieło misyjne Kościoła
 11. Zmarł nasz parafianin Bronisław Okruta. Pogrzeb będzie we wtorek o godz. 15.00. Powierzmy go Miłosierdziu Bożemu.
 12. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy dobrego wakacyjnego wypoczynku i szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!

  Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem. Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych. W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii. Ofiary można składać także na konto parafii:

 Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej
NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.