OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                                 17  SIERPNIA  2014
       

Wprowadzenie: Jak w każdą niedzielę i dziś przyszliśmy na Mszę św. z sercami przepełnionymi sprawami naszego życia. Przynosimy nasze radości i smutki, chcemy ofiarować Bogu to wszystko co jest trudne, może niezrozumiałe aby On to wszystko uzdrowił i przemienił. Ufamy, że On nas wspomoże. Niech nasza modlitwa będzie żarliwa i wytrwała, niech będzie przepełniona nadzieją i wiarą. Składka przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

 1. Informuję parafian, że dekretem Księdza Biskupa Ordynariusza z dniem 23 sierpnia ks. Tomasz Wala został zwolniony z funkcji wikariusza naszej parafii i mianowany wikariuszem parafii Narodzenia N.M.P. w Żywcu a ks. Grzegorz Tomaszek mianowany wikariuszem parafii św. Bartłomieja w Koniakowie. We wtorek podczas Mszy św. o godz. 18.00 pragniemy podziękować Panu Bogu i Księżom za czas ich posługi kapłańskiej w naszej parafii. Zapraszamy Wszystkich Parafian do wdzięcznej modlitwy. W sobotę posługę duszpasterską rozpocznie u nas ks. Marek Kamiński i ks. Piotr Niemczyk.
 2. Dziś o godz. 17.30 Nieszpory Niedzielne.
 3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do M.B.N.P.
 4. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W przedsionku zakrystii możemy kupić parafialną prasę religijną. Zachęcamy aby wakacyjny czas wypełniany był również dobrą i wartościowa lekturą prasy religijnej.
 6. Informujemy że Msza dziękczynna za tegoroczne plony i urodzaje zostanie odprawiona w niedzielę 31 sierpnia a rozpoczęcie roku formacyjnego dla grup duszpasterskich naszej parafii będzie w sobotę 30 sierpnia o godz. 18.00.
 7. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na potrzeby naszej parafii. Zatroskanych o dobro naszej parafii dobrodziejów powierzamy Bożej Opatrzności.
 8. Zmarł nasz parafianin Adolf Wilk. Pogrzeb będzie we wtorek o godz. 15.00. Powierzmy go Miłosierdziu Bożemu.
 9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia - życzymy najobfitszych łask Bożych i błogosławieństwa Bożego! Wszystkim życzymy dobrego wakacyjnego wypoczynku i szczęśliwego tygodnia pod opieką Świętego Franciszka!

  Parafia i wszystko co do niej należy jest naszym wspólnym dobrem. Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za rozwój dóbr duchowych i materialnych. W każdą trzecią niedzielę możemy składać dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii. Ofiary można składać także na konto parafii:

 Bank PKO SA oddział w Bielsku-Białej
NRB 04 1240 1170 1111 0000 2408 7650

Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.